• OZNAM

• Oznamujeme zákonným zástupcom detí z triedy LIENKA ( Pavilón č.2 poschodie), že v súvislosti s výskytom pozitívnej osoby ochorenia Covid 19 v tejto triede , bude táto trieda v karanténe od 2.2.2022 do 6.2.2022 vrátane, na základe odporúčania RÚVZ v PP a zriaďovateľa Mesta Levoča.

Mgr. Valéria Mačugová, riad. MŠ

• Klopkajú, ťukajú na dvere Vianoce.....

• "Blížia sa Vianoce a štípe mráz, tešíme sa na ne opäť raz,

vyzdobíme spolu stromček náš,už je ten,už je ten správny čas".

Krásne prežitie vianočných sviatkov a všetko dobré do nového roka 2022.

• STARÁME SA O VTÁČIKY V ZIME

• "Sedí vrabec na konári, smutne čviriká,

tlačí sa mu pod krídla zima veliká.

Nezobol od rána ani máčny mak,nuž

ho deti neboráka nenechajme tak"

• MIKULÁŠ

• Mikuláš je dedko starý, vie on robiť veľké čary….. A že to tak aj naozaj je, sa presvedčili naši najmenší, keď v piatok 3. 12. zavítal do našej materskej školy naozajstný Mikuláš. I keď bez snehu, mrazu a koča, ale o to s väčšou nádielkou a dobrou náladou.

Deti  s nadšením čakali na Mikuláša. V každej triede zazneli  mnohé známe mikulášske pesničky, básničky a na záver dostalo každé dieťa od Mikuláša balíček plný  dobrôt. Ak budú deti dobré aj po ďalší rok, môžu sa opäť tešiť na túto vzácnu návštevu.

• Materská škola, Ul.J.Francisciho 1674/8, 054 01 Levoča

Usmernenie k vstupu cudzích osôb do priestorov MŠ

Vzhľadom na špecifický charakter výchovno – vzdelávacej činnosti materskej školy, vyplývajúci z vekových osobitostí detí predškolského veku, v záujme zabezpečenia plynulého preberania a odovzdávania detí zákonných zástupcov, ktorí nespĺňajú žiadnu z podmienok OP , riaditeľka MŠ na  Ul.J.Francisciho 1674/8 v Levoči zabezpečuje preberanie detí v spoločných priestoroch tak, aby sa rodičia detí zdržiavali v spoločných priestoroch len nevyhnutný čas – maximálne 10 minút v obmedzenom počte  -  najviac 2 rodičia.

Mgr.Valéria Mačugová, riad.MŠ

•

Aktualizovaním  Manuálu ŠKOLSKÝ SEMAFOR zo dňa  26.11.2021 a z dôvodu  vyhlásenia núdzového stavu na základe uznesenia vlády SR, vydania vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva a zverejnenia nového rozhodnutia ministra , boli určené prevádzkové pokyny:

Vstup cudzím osobám do priestorov Školy školského zariadenia je zakázaný alebo povolený iba v režime OP (očkovaný, prekonaný) so súhlasom riaditeľa.

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by naznačovali príznaky ochorenia COVID-19, nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia.

• Oznam rodičom z triedy VČIELKA

• Oznamujeme rodičom 5 -6 ročných detí z triedy VČIELKA, že na základe rozhodnutia RÚVZ v Poprade a odporúčania zriaďovateľa Mesta Levoča, bude  trieda v karanténe ( mimo prevádzky), v dňoch 3.11.2021 do 12.11.2021 vrátane, z dôvodu výskytu ochorenia Covid 19 v tejto triede.

Mgr. Valéria Mačugová, riad.MŠ